#1 2008-12-02 16:18:05

strzelba

starościnka

3727138
Skąd: Ostrów Wlkp / Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 109

Kilka WAŻNYCH spraw!

Moi Mili,
Po pierwsze, jutro tj. 03.12.08 o godz. 12:00 w sali 120A jest spotkanie odnośnie specjalizacji. Co prawda nie jest ono obowiązkowe ale warto na nim być.

Drug sprawa jest taka, że w czwartek każdy musi mi się wpisać na listę jaką specjalizacje wybiera ponieważ przed 13 ja oddaje ją do dziekanatu, także to jest jedyny i ostateczny termin

Po trzecie, kto nie odebrał indeksu z dziekanatu, to zapraszam po niego tam, bo widziałam, że jeszcze kilka zalega i łapie "dziekanacki" kurz

Kolejna rzecz, to legitymacje studenckie!
Każdy osobiście musi wejść na stronę www.ue.wroc.pl, następnie wybieracie informacje dla studentów po czym indywidualne konto rozliczeniowe studenta i postępujecie zgodnie ze wskazówkami które otrzymacie
Ważne jest, aby zapamiętać ten numer, który na końcu otrzymacie ponieważ później musicie wypełnić blankiet z przelewem na konto, gdzie wpisujecie ten numer oraz w tytule piszecie legitymacja elektroniczna. Kosz opłaty, to najprawdopodobniej 19PLN - jutro Was jeszcze dokładnie poinformuję. Gdy już taki blankiecik będziecie posiadać, to na moja informację, że już są legitymacje dostępne, a najprawdopodobniej będą już za 2 tyg - nareszcie - idziecie do dziekanatu ze stara legitymacja, którą zdajecie i pokazujecie Pani dowód wpłaty po czym otrzymujecie nową.
W przypadku, gdy ktoś zgubił legitymację proszę się zgłosić do mnie, a dostanie małe pisemko do wypełnienia

I to by było póki co na tyle, ufff...

Pozdrawiam,

Offline

 

#2 2008-12-03 20:45:18

strzelba

starościnka

3727138
Skąd: Ostrów Wlkp / Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 109

Re: Kilka WAŻNYCH spraw!

Dokładny koszt legitymacji, to 17 PLN. O odbiorze Was poinformuję.

Offline

 

#3 2008-12-09 17:14:03

just-tysia

Plutonowy

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 123
Punktów :   

Re: Kilka WAŻNYCH spraw!

http://stud.ue.wroc.pl/stud/konto.asp
tutaj można sprawdzić swoje indywidualne konto rozliczeniowe i na ten rachunek zrobić przelew, wydrukować i śmigac do dziekanatu po nową legitke
trzeba zdać starą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograonline.pun.pl www.klubbakugan.pun.pl www.anime-plock.pun.pl www.wwepbfgame.pun.pl www.pedagossum.pun.pl