#1 2009-02-12 12:27:57

Szymon

Szeregowy

Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Warunek matematyka

Cześć
Od poniedziałku zaczynamy nowy semestr. W związku z tym osoby które mają zaliczenie warunkowe z matematyki rozpoczynają zajęcia. Mam taka propozycje. Może zapisalibyśmy sie do jednego gościa na jedne zajęcia tak żeby każdemu pasowało? Mówię oczywiście o ćwiczeniach bo wykłady to rzecz nieobowiązkowa i wiadomo jak z tym bywa:D To jest luźna propozycja chodzi o to że łatwiej jest potem z materiałami przygotowaniami itp.  Jeżeli do poniedziałku nie dojdziemy do żadnych konkretów to uznam że każdy sobie ta sprawę organizuje we własnym zakresie.
Pozdrawiam Szymon

Offline

 

#2 2009-02-12 14:58:36

just-tysia

Plutonowy

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 123
Punktów :   

Re: Warunek matematyka

Ja juz Szymku sprawdzałam i jeśli chcielibyśmy iść do Łyko to on ma ćw raz w tyg w piatek od 10-11.30 nam z Gospodarki pasuje tylko wam Analityką nie bo od 11 zaczynacie ćw ;/ chyba, że dogadalibyście sie z Łyko na to zebyscie w zwiazku z tym ze juz raz chodziliscie do niego na cw to zebyscie teraz wychodzili pol godz wczesniej ? to sie moze udac ale trzeba z nim porozmawiac ;p

ja zauważylam tez inny problem ;/
bo jesli pojdziemy do Łyko to musimy realizowac listy od wykladowcy ktory bedzie je przygotowywal dla tamtej grupy hmm no własnie a to wcale nie musi byc Misztal ;/ choć nie wykluczone ze to on ja uwaźam ze pisanie egzaminu u Misztala to jest dobry pomysl bo on ogranizuje egzaminy od 2 lat i wiemy czego sie po nim spodziewac ;/ chyba ze bedziemy chodzoili do Łyko na cw a na egzamin pojdziemy do Misztala wystarczy przeciez samemu przerobic listy z zeszłego roku plus jak bedziemy cwiczyc listy z tego roku to chyba opanujemy tą matme ;p
a wybrac nauczycieli do egzaminu i cw mozemy dowolnie tylko ze tych 2 juz znamy i nie ma sensu szukac obcych, ktorzy i tak pewnie sa owiani jakąs tam gorszą bądz lepszą (choć to mało spotykane) reputacją


proponuje jakoś w poniedziałek sie dogadać ;p
bo oczywiście, że lepiej dla nas jak pójdziemy razem )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-fan-gra.pun.pl www.waleczniwojownicy.pun.pl www.doradcy09.pun.pl www.rpggryf.pun.pl www.rebeldee.pun.pl